TransKasa w MAKRO

Oprac. e-sieci. na podst. Makro Cash & Carry | 16/02/2009 11:32

MAKRO Cash & Carry przy współpracy z Bankiem BPH wprowadziło dla swoich Klientów kolejną korzystną usługę finansową. Od połowy stycznia 2009 roku na terenie hal w całej Polsce powstały punkty płatności TransKasa. Nowe rozwiązanie wpisuje się w szereg innych udogodnień finansowych przeznaczonych dla Klientów hal.


REKLAMA
W każdej hali MAKRO Klienci znajdą miejsce oznaczone logo TransKasy, gdzie będą mogli zapłacić bieżące rachunki – za telefon, energię elektryczną, gaz, wodę, telewizję kablową czy inne usługi, a także doładować telefon na kartę. Dzięki temu zakupy w hali staną się okazją do szybkiego i wygodnego uregulowania wszystkich najważniejszych płatności – także spłaty kredytu z karty kredytowej. Wystarczy przekazać rachunek kasjerowi, który za pomocą czytnika kodów kreskowych odczyta zawarte na dokumencie dane. Do końca kwietnia tego roku potrwa specjalna promocja – płatności będzie można dokonywać za darmo.
TransKasa to kolejna usługa finansowa, którą oferuje swoim Klientom MAKRO Cash & Carry. Do dyspozycji kupujących jest także szereg innych rozwiązań ułatwiających płatności. Wachlarz instrumentów finansowych obejmuje kredyt ratalny, Wielofunkcyjne Karty Klienta (kartę kredytową dla osób fizycznych z 54-dniowym bezpłatnym kredytem oraz kartę kredytową dla firm z 15-dniowym odroczeniem płatności do każdej faktury), a także atrakcyjny leasing. Wielofunkcyjna Karta Klienta łączy funkcje dotychczasowej karty identyfikacyjnej z kartą kredytową; ponadto pozwala na pobranie gotówki z bankomatów. Wszelkie formalności związane z korzystaniem z proponowanych rozwiązań finansowych odbywają się w specjalnym punkcie GE Money Banku usytuowanym w każdej hali.