informacja prasowa

TELEFUNKEN uruchomił polską sieć serwisową.

informacja prasowa | 04/11/2013 11:30

  • Polska sieć serwisów TELEFUNKEN już działa!
  • Telewizory LED dostępne w sieci E.Leclerc i sklepach internetowych. Samochodowe systemy audio z bluetooth w dobrej cenie.


REKLAMA
Polska sieć serwisów TELEFUNKEN już działa!

Niemiecka marka dba nie tylko o wysoką jakość swoich produktów, ale także o obsługę swoich Klientów, którzy zakupili produkty TELEFUNKEN. Dlatego od października uruchomiona została sieć serwisowa dedykowana dla marki TELEFUNKEN w Polsce.

Obsługę serwisową marki TELEFUNKEN w naszym kraju zapewnia sieć punktów serwisowych zrzeszonych w Quadra-Net. Niemiecki producent wybrał Partnera sprawdzonego i znanego od lat na polskim rynku, aby mieć pewność jak najwyższego poziomu obsługi swoich Klientów.

Ze względu na wysokie zaawansowanie technologiczne produktów TELEFUNKEN uruchomiono wyspecjalizowane grupy punktów serwisowych dla poszczególnych kategorii asortymentowych. Dla wygody Klientów powstała także infolinia pod nr tel.: 801 500 321,  gdzie każdy zainteresowany otrzyma pełne informacje na temat obsługi produktów TELEFUNKEN, a w razie konieczności zostanie precyzyjnie przekierowany do jednego z ponad 100 punktów serwisowych zlokalizowanych w 76 miastach Polski.

Telewizory LED dostępne w sieci E.Leclerc i sklepach internetowych.

Bogata oferta produktów telewizorów LED marki TELEFUNKEN trafiła obecnie na półki do kolejnej sieci sprzedaży w tym m.in. do wybranych sklepów E.Leclerc.

W obecnej sieci sprzedaży są już dostępne nowoczesne telewizory w technologii LED i
Full HD
oraz z funkcjami takimi jak: Smart TV, USB Recording, DLNA. Klienci kupujący TV z funkcją Smart TV mogą skorzystać z bezpłatnej aplikacji w języku polskim na smartfony i tablety Telefunken Smart Remote” pozwalającej sterować opcjami telewizora poprzez urządzenia mobilne oraz łączyć się z Internetem za pomocą Wi-Fi.

Podobnie sklepy internetowe, takie jak chociażby www.Taniej.pl , www.Karen.pl czy tez www.Komputronik.pl szybko przekonały się do oferty niemieckiej marki i wprowadziły już do swojej oferty najnowsze, ledowe telewizory TELEFUNKEN. To pokazuje jak bardzo marka TELEFUNKEN jest ceniona na naszym i światowym rynku.

Dodatkowo ważnym atutem niemieckiej marki jest bardzo dobra relacja ceny do jakości produktu. Ofertę telewizorów LED w rozmiarach od 24” do 50” otwiera cena 849 zł.

Samochodowe systemy audio z bluetooth w dobrej cenie.

Popularność zdobywa też oferta sprzętu audio do samochodów. Niemiecka marka oferuje zarówno 1-DIN-owe, jak i 2-DIN-owe radia oraz stacje multimedialne. Wszystkie posiadają port USB oraz Aux In, a większość także funkcję obsługi kart pamięci i bluetooth.

Szczególnie ostatnia funkcja, dostępna także w tańszych, uniwersalnych urządzeniach audio wzbudza zainteresowanie Klientów. Dzięki wbudowanemu zestawowi bluetooth kierowca może korzystać z telefonu nie absorbując rąk.

2-DIN-owe radia są dedykowane do aut z grupy marek VW. Pasują one w miejsca seryjnych systemów audio i dają możliwość błyskawicznej instalacji metodą Plug & Play. Mają bardzo wysoką jakość wykonania, co przekłada się także na wysokiej klasy dźwięk i obraz przy zachowaniu fabrycznych komponentów pojazdu (okablowania i głośników). Ich stylistyka jest też zgodna z ergonomią i designem aut całej grupy.